Hakkımda

Hakkımda

Merhaba,

Ben Furkan KADIOĞLU, Yazılım Geliştiricisiyim; kendimi bildim bileli kod yazıyorum. Genellikle girişimlerle ve yeni iş modelleriyle ilgileniyorum, insanların hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretmeye çalışıyorum.

İstanbul'da yaşıyorum, özel olarak zaman yönetimi ve proaktivite konularıyla ilgileniyorum. Spor olarak wing chun¹ ve kayak yapıyorum.

Bir freelancer² ve açık kaynak³ sevdalısıyım. Şu an için İstanbul'da yaşıyorum. Bana ulaşmak için furkan.kadioglu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

¹: Güney Çin Kökenli Savunma Sanatı
²: İş, işyeri ve çalışma koşulu anlamıyla ilgili resmi kanunlara göre sözleşme şartları ve koşulları gerek kalmayan durumlar için yasal olarak kayıt dışı istihdam anlamında işin işyeri dışında iş yapan kişinin kendi çalışma alanında kişisel çalışma olarak tamamlayan çalışanlara verilen genel addır.
³: Bir bilgisayar yazılımının makina diline dönüştürülüp kullanımından önceki, programcılar tarafından okunur, anlaşılır, yeni amaçlara uygun değiştirilebilir halinin gizli tutulmayıp, açık halinde kamuyla paylaşılıyor olmasına verilen isimdir.